CSTLS4M91G53-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS4M91G53-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTLS4M91G53-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 4.9100MHZ 15PF T/H
Ngā Rauemi: 1.CSTLS4M91G53-B0.pdf2.CSTLS4M91G53-B0.pdf3.CSTLS4M91G53-B0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTLS4M91G53-B0
Tau Wae CSTLS4M91G53-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 4.9100MHZ 15PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTLS Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-7037
CSTLS4M91G53-B0-ND
CSTLS4M91G53B0
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 Ohms
Teitei 0.236" (6.00mm) Te Manawanui Toa ±5%
Te Tautanga Mahinga ±0.2% Rautanga 4.91MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Te kaha 15pF