CSTLS10M0G53-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS10M0G53-B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTLS10M0G53-B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 10.0000MHZ 15PF T/H
Ngā Rauemi: 1.CSTLS10M0G53-B0.pdf2.CSTLS10M0G53-B0.pdf3.CSTLS10M0G53-B0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTLS10M0G53-B0
Tau Wae CSTLS10M0G53-B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 10.0000MHZ 15PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTLS Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Ētahi Ingoa 490-1213
CSTLS10M0G53B0
CSTS1000MG03
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 25 Ohms
Teitei 0.236" (6.00mm) Te Manawanui Toa ±0.5%
Te Tautanga Mahinga ±0.2% Rautanga 10MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 25 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Te kaha 15pF