CSTCC3M58G53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC3M58G53-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSTCC3M58G53-R0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD
Ngā Rauemi: 1.CSTCC3M58G53-R0.pdf2.CSTCC3M58G53-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSTCC3M58G53-R0
Tau Wae CSTCC3M58G53-R0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176668 pcs Pepa Raraunga 1.CSTCC3M58G53-R0.pdf2.CSTCC3M58G53-R0.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Raupapa CERALOCK® CSTCC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3-SMD, Non-Standard Ētahi Ingoa 490-1194-1
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Surface Mount
Hapa 50 Ohms Teitei 0.063" (1.60mm)
Te Manawanui Toa ±0.5% Te Tautanga Mahinga ±0.3%
Rautanga 3.58MHz Ngā āhuatanga Built in Capacitor
Whakaahuatanga Taipitopito 3.58MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.3% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount Te kaha 15pF