BNX012H01
Murata ElectronicsMurata Electronics
BNX012H01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BNX012H01
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FILTER LC TH
Ngā Rauemi: BNX012H01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BNX012H01
Tau Wae BNX012H01 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FILTER LC TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23870 pcs Pepa Raraunga BNX012H01.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Ngā uara -
Momo Low Pass Hangarau LC
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm) Raupapa EMIFIL®, BNX
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Bulk
Paa / Case Block, 4 Lead Ētahi Ingoa 490-7830
BNX012H01-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.335" (8.50mm) Whakarite Tae 5th
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC EMI Filter 5th Order Low Pass 2 Channel 15A Block, 4 Lead
I teie nei 15A Poutama / Whakaoho Rawa -
Taumahi Whakamatau 40dB @ 1MHz ~ 1GHz Nga tono Automotive