BLM41AF151SN1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM41AF151SN1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM41AF151SN1L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM41AF151SN1L.pdf2.BLM41AF151SN1L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM41AF151SN1L
Tau Wae BLM41AF151SN1L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4951 pcs Pepa Raraunga 1.BLM41AF151SN1L.pdf2.BLM41AF151SN1L.pdf
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, BLM41
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1806 (4516 Metric) Ētahi Ingoa 490-8605-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 150 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.071" (1.80mm) Pepa Tae -
DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 200mA