BLM18HD601SH1D
Hua Hua
Tau Wae: BLM18HD601SH1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM18HD601SH1D.pdf2.BLM18HD601SH1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM18HD601SH1D
Tau Wae BLM18HD601SH1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1617299 pcs Pepa Raraunga 1.BLM18HD601SH1D.pdf2.BLM18HD601SH1D.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa EMIFIL®, BLM18
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-17713-2
BLM18HD601SH1D-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 600 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.037" (0.95mm)