BLM18GG471SN1D
Hua Hua
Tau Wae: BLM18GG471SN1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM18GG471SN1D.pdf2.BLM18GG471SN1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM18GG471SN1D
Tau Wae BLM18GG471SN1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 739486 pcs Pepa Raraunga 1.BLM18GG471SN1D.pdf2.BLM18GG471SN1D.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa EMIFIL®, BLM18
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-5981-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 470 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.035" (0.90mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 1.3 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA