BLM18BA100SH1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM18BA100SH1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM18BA100SH1D.pdf2.BLM18BA100SH1D.pdf3.BLM18BA100SH1D.pdf4.BLM18BA100SH1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM18BA100SH1D
Tau Wae BLM18BA100SH1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa EMIFIL®, BLM18
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-17708-2
BLM18BA100SH1D-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 10 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.037" (0.95mm)