BLM15AX700SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM15AX700SN1D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM15AX700SN1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM15AX700SN1D.pdf2.BLM15AX700SN1D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM15AX700SN1D
Tau Wae BLM15AX700SN1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2611994 pcs Pepa Raraunga 1.BLM15AX700SN1D.pdf2.BLM15AX700SN1D.pdf
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa EMIFIL®, BLM15
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 490-5438-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 70 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 780mA