BLM03EB500SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03EB500SN1D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLM03EB500SN1D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN
Ngā Rauemi: 1.BLM03EB500SN1D.pdf2.BLM03EB500SN1D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLM03EB500SN1D
Tau Wae BLM03EB500SN1D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 50 OHM 0201 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 732840 pcs Pepa Raraunga 1.BLM03EB500SN1D.pdf2.BLM03EB500SN1D.pdf
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa EMIFIL®, BLM03
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 50 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.013" (0.33mm) Pepa Tae Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 580 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 400mA