#B953AS-150M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B953AS-150M=P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: #B953AS-150M=P3
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND
Ngā Rauemi: #B953AS-150M=P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o #B953AS-150M=P3
Tau Wae #B953AS-150M=P3 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95734 pcs Pepa Raraunga #B953AS-150M=P3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-14095-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.268" (6.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.6A
I teie nei - Maama 4.5A