B1135AS-101M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1135AS-101M=P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B1135AS-101M=P3
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND
Ngā Rauemi: B1135AS-101M=P3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B1135AS-101M=P3
Tau Wae B1135AS-101M=P3 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6005 pcs Pepa Raraunga B1135AS-101M=P3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 490-14249-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 330 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.1A I teie nei - Maama 790mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B1135AS-150M=P3
B1135AS-150M=P3
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND
I roto i te taonga: 4982 pcs
Tikiake: B1135AS-150M=P3.pdf
RFQ
B1120
B1120
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IC CHIP
I roto i te taonga: 4070 pcs
Tikiake:
RFQ
B112-BU
B112-BU
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.63"