MTR-H6-B19
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
MTR-H6-B19 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTR-H6-B19
Kaihanga / Waitohu: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga hua ROUTER 3G HSPA ETH
Ngā Rauemi: 1.MTR-H6-B19.pdf2.MTR-H6-B19.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 305 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTR-H6-B19
Tau Wae MTR-H6-B19 Kaihanga Multi-Tech Systems, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 305 pcs Pepa Raraunga 1.MTR-H6-B19.pdf2.MTR-H6-B19.pdf
Raupapa MultiConnect® rCell Whakaaroaro -
Mana - Whakaputa - Ētahi Ingoa 881-1218
92507268LF
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa 802.11b/g/n, HSPA
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga RS-232 Mahinga Router
Rautanga 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Tau Raraunga (Max) 7.2Mbps