MTCDTIP-220A-868-OP
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
Multi-Tech Systems, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTCDTIP-220A-868-OP
Kaihanga / Waitohu: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga hua GATEWAY LORA 868MHZ EUR ACCY KIT
Ngā Rauemi: MTCDTIP-220A-868-OP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTCDTIP-220A-868-OP
Tau Wae MTCDTIP-220A-868-OP Kaihanga Multi-Tech Systems, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5503 pcs Pepa Raraunga MTCDTIP-220A-868-OP.pdf
Tuhinga o mua - Raupapa MultiConnect® Conduit™
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 14dBm
Ētahi Ingoa 99999186LF Whakatika me te Kawa LoRa
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Mahinga Gateway Rautanga 868MHz
Ngā āhuatanga - Tau Raraunga (Max) -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MTCDTIP-220A-915-OP
MTCDTIP-220A-915-OP
Kaihanga: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga: ETHERNET APPLICATION ENABLEMENT
I roto i te taonga: 4149 pcs
Tikiake: MTCDTIP-220A-915-OP.pdf
RFQ
MTCDT-LVW2-247A-STARTERKIT-915
MTCDT-LVW2-247A-STARTERKIT-915
Whakaahuatanga: LTE IOT KIT FOR LORA 915MHZ