MTCAP-868-001A
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
MTCAP-868-001A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTCAP-868-001A
Kaihanga / Waitohu: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga hua ETHERNET AEP PROGRAMMABLE ACCESS
Ngā Rauemi: 1.MTCAP-868-001A.pdf2.MTCAP-868-001A.pdf3.MTCAP-868-001A.pdf
Waehere Stock 324 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTCAP-868-001A
Tau Wae MTCAP-868-001A Kaihanga Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga ETHERNET AEP PROGRAMMABLE ACCESS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Tuhinga o mua - Raupapa MultiConnect® Conduit™
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 27dBm
Ētahi Ingoa 591-1323
MTCAP-868-001A-ND
Whakatika me te Kawa LoRa, LTE
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Atanga Ethernet
Mahinga Gateway Rautanga 868MHz
Ngā āhuatanga IoT Gateway Tau Raraunga (Max) 100Mbps
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MTCAP-LEU1-868-001A
MTCAP-LEU1-868-001A
Kaihanga: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga: LTE AEP PROGRAMMABLE ACCESS POIN
I roto i te taonga: 274 pcs
Tikiake: MTCAP-LEU1-868-001A.pdf
RFQ
MTCB1R-COAX01P-01
MTCB1R-COAX01P-01
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: I/O CONN
I roto i te taonga: 273 pcs
Tikiake:
RFQ
MTCAP-LNA3-915-001A
MTCAP-LNA3-915-001A
I roto i te taonga: 281 pcs
Tikiake: MTCAP-LNA3-915-001A.pdf
MTC7528S15
MTC7528S15
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 75W