MNS2-9-W2-PS-050
MonnitMonnit
MNS2-9-W2-PS-050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNS2-9-W2-PS-050
Kaihanga / Waitohu: Monnit
Whakaahuatanga hua ALTA WIRELESS PRESSURE METER - 5
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 289 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNS2-9-W2-PS-050
Tau Wae MNS2-9-W2-PS-050 Kaihanga Monnit
He Rahinga Kei te wātea 289 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2 V ~ 3.8 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Absolute Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Box
Momo putanga Analog Voltage Ētahi Ingoa 1859-1075
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 50 PSI (344.74 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tumau Teitei -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT Box
Te tika ±0.5%