UPT17E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPT17E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPT17E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1
Ngā Rauemi: UPT17E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPT17E3/TR13
Tau Wae UPT17E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4244 pcs Pepa Raraunga UPT17E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 19V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 1 (DO216-AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-216AA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.14A