UPS6150/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPS6150/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS6150/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 6A POWERMITE
Ngā Rauemi: UPS6150/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS6150/TR13
Tau Wae UPS6150/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 6A POWERMITE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 54674 pcs Pepa Raraunga UPS6150/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 6A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-216AA Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 6A Surface Mount Powermite I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 6A Capacitance @ Vr, F -