UPP1001E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPP1001E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPP1001E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua PIN DIODE 2.5W 100V POWERMITE
Ngā Rauemi: UPP1001E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPP1001E3/TR13
Tau Wae UPP1001E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga PIN DIODE 2.5W 100V POWERMITE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53214 pcs Pepa Raraunga UPP1001E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 100V Pūrere Pūrere Whakarato DO-216
Raupapa POWERMITE® Resistance @ Ki, F 1 Ohm @ 10mA, 100MHz
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-216AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tono PIN - Single Whakaahuatanga Taipitopito RF Diode PIN - Single 100V 2.5W DO-216
Capacitance @ Vr, F 1.6pF @ 100V, 1MHz Tau Wae Tuakiri UPP1001