UFT20020D
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFT20020D
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 200V 100A
Ngā Rauemi: UFT20020D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFT20020D
Tau Wae UFT20020D Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE MODULE 200V 100A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4497 pcs Pepa Raraunga UFT20020D.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 975mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Bulk Paa / Case Module
Momo Tae Screw Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 200V 100A Screw Mount Module
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFT20120D
UFT20120D
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 200V 100A
I roto i te taonga: 4144 pcs
Tikiake: UFT20120D.pdf
RFQ
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 800V 70A TO249
I roto i te taonga: 4149 pcs
Tikiake: UFT14280D.pdf
RFQ
UFT20020
UFT20020