UA2V50HM-E
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UA2V50HM-E
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC RF AMP 2GHZ-50GHZ
Ngā Rauemi: UA2V50HM-E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 8 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UA2V50HM-E
Tau Wae UA2V50HM-E Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 8 pcs Pepa Raraunga UA2V50HM-E.pdf
Tuhinga o mua 7V Nga Utu Whakatau 50GHz
Raupapa - Momo RF -
P1dB 28dBm Whakaahua Ata 12dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hua 29dB
Rautanga 2GHz ~ 50GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Amplifier IC 2GHz ~ 50GHz