SMLJ90E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ90E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ90E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 90V 160V DO214AB
Ngā Rauemi: SMLJ90E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ90E3/TR13
Tau Wae SMLJ90E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 90V 160V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67377 pcs Pepa Raraunga SMLJ90E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 90V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 160V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.8A