SMLJ85CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ85CAE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ85CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Ngā Rauemi: SMLJ85CAE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ85CAE3/TR13
Tau Wae SMLJ85CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72606 pcs Pepa Raraunga SMLJ85CAE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Capacitance @ Frequency -