SMLJ43CA/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ43CA/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ43CA/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Ngā Rauemi: SMLJ43CA/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ43CA/TR13
Tau Wae SMLJ43CA/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4619 pcs Pepa Raraunga SMLJ43CA/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W