SMLJ40CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ40CAE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ40CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Ngā Rauemi: SMLJ40CAE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ40CAE3/TR13
Tau Wae SMLJ40CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64906 pcs Pepa Raraunga SMLJ40CAE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A Capacitance @ Frequency -