SMLJ26CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ26CAE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ26CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Ngā Rauemi: SMLJ26CAE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ26CAE3/TR13
Tau Wae SMLJ26CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76914 pcs Pepa Raraunga SMLJ26CAE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Capacitance @ Frequency -