SMLJ210E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ210E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMLJ210E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 210V DO214AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMLJ210E3/TR13
Tau Wae SMLJ210E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 210V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63644 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 210V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)