SMDA24-6/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDA24-6/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 55V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA24-6/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA24-6/TR13
Tau Wae SMDA24-6/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 55V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40054 pcs Pepa Raraunga SMDA24-6/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 55V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Ngā Hononga Korekore 6
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa TVSarray™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 88pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri SMDA24
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMDA15E3/TR7
SMDA15E3/TR7
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24V 8SO
I roto i te taonga: 64686 pcs
Tikiake: SMDA15E3/TR7.pdf
RFQ
SMDA24
SMDA24
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V 8SO