SMDA15C/TR7
Hua Hua
Tau Wae: SMDA15C/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 24V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA15C/TR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA15C/TR7
Tau Wae SMDA15C/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 33608 pcs Pepa Raraunga SMDA15C/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz