SMDA12C/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMDA12C/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA12C/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA12C/TR13
Tau Wae SMDA12C/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34233 pcs Pepa Raraunga SMDA12C/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 95pF @ 1MHz
Mahinga Korero 4 Tau Wae Tuakiri SMDA12
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMDA12C-8/TR7
SMDA12C-8/TR7
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 24V 14SO
I roto i te taonga: 5132 pcs
Tikiake: SMDA12C-8/TR7.pdf
RFQ
SMDA12CTR
SMDA12CTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19V 8SO