SMDA12-6/TR7
Hua Hua
Tau Wae: SMDA12-6/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 24V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA12-6/TR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA12-6/TR7
Tau Wae SMDA12-6/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 24V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46563 pcs Pepa Raraunga SMDA12-6/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 6
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa TVSarray™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 300W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa SMDA12-6