SMCJ85E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ85E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ85E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 151V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ85E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ85E3/TR13
Tau Wae SMCJ85E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 151V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118975 pcs Pepa Raraunga SMCJ85E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 151V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.9A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMCJ85
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ8V0A
SMCJ8V0A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.6V SMC
I roto i te taonga: 259467 pcs
Tikiake: SMCJ8V0A.pdf
RFQ
SMCJ9.0
SMCJ9.0
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 16.17V DO214AB