SMCJ7.5CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ7.5CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ7.5CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ7.5CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ7.5CE3/TR13
Tau Wae SMCJ7.5CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113683 pcs Pepa Raraunga SMCJ7.5CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMCJ7.5
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ7.5CAHE3/57T
SMCJ7.5CAHE3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
I roto i te taonga: 134278 pcs
Tikiake: SMCJ7.5CAHE3/57T.pdf
RFQ
SMCJ7.5CAHE3/9AT
SMCJ7.5CAHE3/9AT
I roto i te taonga: 127218 pcs
Tikiake: SMCJ7.5CAHE3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ70
SMCJ70
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AB