SMCJ54CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ54CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ54CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ54CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ54CE3/TR13
Tau Wae SMCJ54CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138743 pcs Pepa Raraunga SMCJ54CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A Capacitance @ Frequency -