SMCJ30E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ30E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ30E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ30E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ30E3/TR13
Tau Wae SMCJ30E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122784 pcs Pepa Raraunga SMCJ30E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMCJ30
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ33-E3/57T
SMCJ33-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 59V DO214AB
I roto i te taonga: 5449 pcs
Tikiake: SMCJ33-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ30CHE3/57T
SMCJ30CHE3/57T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30VWM 53.5VC SMC
I roto i te taonga: 5400 pcs
Tikiake: SMCJ30CHE3/57T.pdf
RFQ
SMCJ33
SMCJ33
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 55.97V DO214AB