SMCJ300CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ300CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ300CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300V DO214AB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ300CE3/TR13
Tau Wae SMCJ300CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 300V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80869 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMCJ300
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ30A
SMCJ30A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMC
I roto i te taonga: 253179 pcs
Tikiake: SMCJ30A.pdf
RFQ
SMCJ300CA
SMCJ300CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 486V DO214AB
I roto i te taonga: 135088 pcs
Tikiake: SMCJ300CA.pdf
RFQ
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor