SMCJ200AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ200AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ200AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V DO214AB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ200AE3/TR13
Tau Wae SMCJ200AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84826 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMCJ200
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ200CAE3/TR13
SMCJ200CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V DO214AB
I roto i te taonga: 70608 pcs
Tikiake:
RFQ
SMCJ200CA
SMCJ200CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 324V SMC
I roto i te taonga: 156806 pcs
Tikiake: SMCJ200CA.pdf
RFQ
SMCJ200A
SMCJ200A
Kaihanga: Bourns, Inc.