SMCJ18E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ18E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ18E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 32.2V DO214AB
Ngā Rauemi: SMCJ18E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ18E3/TR13
Tau Wae SMCJ18E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 32.2V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134454 pcs Pepa Raraunga SMCJ18E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 32.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.6A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMCJ18
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ20-E3/57T
SMCJ20-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AB
I roto i te taonga: 4335 pcs
Tikiake: SMCJ20-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ20
SMCJ20
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AB