SMCG5647/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCG5647/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 31.6V 56.4V DO215AB
Ngā Rauemi: SMCG5647/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCG5647/TR13
Tau Wae SMCG5647/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 31.6V 56.4V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66050 pcs Pepa Raraunga SMCG5647/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 31.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 56.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 35.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-215AB (SMCG)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)