SMBJ5928BE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ5928BE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ5928BE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Ngā Rauemi: SMBJ5928BE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ5928BE3/TR13
Tau Wae SMBJ5928BE3/TR13 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92466 pcs Pepa Raraunga SMBJ5928BE3/TR13.pdf
Putanga - Whakamotu 7 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 2W Ko te poari DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ5928BE3/TR13 Tae (Max) (Zzt) 13V
Whakaahua nui Zener Diode 2W ±5% Surface Mount SMBJ (DO-214AA) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode 1µA @ 9.9V Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 200mA