SMBJ5355BE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5355BE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ5355BE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 5W SMBJ
Ngā Rauemi: SMBJ5355BE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ5355BE3/TR13
Tau Wae SMBJ5355BE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 5W SMBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5175 pcs Pepa Raraunga SMBJ5355BE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 5W ±5% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 13V Tau Wae Tuakiri SMBJ5355