SMBJ5350AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5350AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ5350AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 5W SMBJ
Ngā Rauemi: SMBJ5350AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ5350AE3/TR13
Tau Wae SMBJ5350AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 5W SMBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86336 pcs Pepa Raraunga SMBJ5350AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 5W ±10% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 9.4V Tau Wae Tuakiri SMBJ5350