SMBJ4743E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ4743E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ4743E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Ngā Rauemi: SMBJ4743E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ4743E3/TR13
Tau Wae SMBJ4743E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180698 pcs Pepa Raraunga SMBJ4743E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 2W ±10% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 9.9V Tau Wae Tuakiri SMBJ4743