SMBJ350E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ350E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ350E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V DO214AA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ350E3/TR13
Tau Wae SMBJ350E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171964 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)