SMBJ22E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ22E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ22E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ22E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ22E3/TR13
Tau Wae SMBJ22E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 261131 pcs Pepa Raraunga SMBJ22E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 39.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.2A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ22
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ22CHE3/5B
SMBJ22CHE3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA
I roto i te taonga: 5992 pcs
Tikiake: SMBJ22CHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ24
SMBJ24
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.85V DO214AA