SMBJ130E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ130E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ130E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 231V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ130E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ130E3/TR13
Tau Wae SMBJ130E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 231V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239589 pcs Pepa Raraunga SMBJ130E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 231V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A