SMBG5350AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBG5350AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 5W SMBG
Ngā Rauemi: SMBG5350AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG5350AE3/TR13
Tau Wae SMBG5350AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 5W SMBG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70258 pcs Pepa Raraunga SMBG5350AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 1A
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA)
Raupapa - Mana - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 2.5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 5W ±10% Surface Mount SMBG (DO-215AA)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 9.4V Tau Wae Tuakiri SMBG5350