SMBG4743A/TR13
Hua Hua
Tau Wae: SMBG4743A/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 2W SMBG
Ngā Rauemi: SMBG4743A/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG4743A/TR13
Tau Wae SMBG4743A/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 2W SMBG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4917 pcs Pepa Raraunga SMBG4743A/TR13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA)
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 2W ±5% Surface Mount SMBG (DO-215AA)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 9.9V Tau Wae Tuakiri SMBG4743