SMAJ78E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ78E3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ78E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 78V 139V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ78E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ78E3/TR13
Tau Wae SMAJ78E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 139V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 400955 pcs Pepa Raraunga SMAJ78E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 139V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.6A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ78
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ78CE3/TR13
SMAJ78CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 139V DO214AC
I roto i te taonga: 402754 pcs
Tikiake: SMAJ78CE3/TR13.pdf
RFQ
SMAJ8.0-E3/61
SMAJ8.0-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 15V DO214AC
I roto i te taonga: 3963 pcs
Tikiake: SMAJ8.0-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ8.0
SMAJ8.0
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 14.29V DO214AC