SMAJ7.5CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ7.5CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ7.5CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ7.5CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ7.5CE3/TR13
Tau Wae SMAJ7.5CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 359810 pcs Pepa Raraunga SMAJ7.5CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A Capacitance @ Frequency -